Klubersynth UH1 6-100, 6-150, 6-220, 6-320, 6-460, 6-860 wysokotemperaturowe oleje przekładniowe

Klubersynth UH1 6 to syntetyczne oleje dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.

  • seria Klubersynth UH1 6-Öle to oleje przekładniowe na bazie poliglikolu
  • oleje Klubersynth UH1 zarejestrowane jako środek smarowy NSF H1 do stosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Zastosowanie:

  • do smarowania przekładni stożkowych i czołowych, łożysk ślizgowych i tocznych
  • wszelkiego rodzaju sprzęgieł zębatych, w szczególności również w wyższych temperaturach
  • oleje Klubersynth UH1 6 mogą także być stosowane do smarowania łańcuchów nośnych, napędowych i transportowych
  • ponadto zostały zoptymalizowane specjalnie do smarowania przekładni ślimakowych ze skojarzeniami stal/brąz.

Korzyści:

  • oleje Klubersynth UH1 6 są szczególnie odporne na starzenie i utlenianie się
  • wykazują dobry stosunek lepkość-temperatura,jak też znakomite zachowywanie się w wysokiej temperaturze
  • wysoka odporność na tworzenie się tzw. szarych plam zapewniona także przy wysoko obciążonych przekładniach zagrożonych powstawaniem szarych plam
  • optymalne zachowanie się poliglikolowego oleju bazowego pod względem tarcia zmniejsza stratę mocy i polepsza sprawność zastosowania.

Nasza rola:
Firma Esoil s.c. współpracuje z firmą Kluber od lat, zapewniamy wszystkie niezbędne certyfikaty, aktualne karty charakterystyki oraz karty techniczne. Produkty są pakowane w oryginalne, solidne opakowania.


Sposób używania oleju Klubersynth


Dolna temperatura użycia produktu wynosi od -35° C do -25° C w zależności od klasy oleju, a górna w każdym przypadku – 160°C.

Naniesienie produktu powinno odbyć się wyłącznie na wyczyszczonej wcześniej powierzchni łożyska. Nie może ona zawierać żadnych zanieczyszczeń.

Do wykonania powłoki wewnętrznej przy zastosowaniu Klubersynthu należy użyć lakierów dwuskładnikowych (reakcyjnych). Ponadto wzierniki powinny być wykonane ze szkła naturalnego lub materiałów z poliamidu, co zapobiega powstawaniu rys na powierzchni, naruszających strukturę. Warto podkreślić, że olej jest całkowicie neutralny wobec metali żelaznych oraz wszelkiego rodzaju metali kolorowych. Nie nadaje się jednak do mieszania z olejami mineralnymi czy syntetycznymi, takimi jak polialfaolefiny.

Do nakładania Klubersynthu najlepiej wykorzystać specjalnie przygotowane pędzle, praski, naboje smarowe lub instalacje do smarowania centralnego.


Klubersynth - okres przechowywania


Olej Klubersynth może być magazynowany nawet do 36 miesięcy, jednak przy zachowaniu kilku warunków. Po pierwsze powinien on zawsze znajdować się w opakowaniu pochodzącym od producenta, dzięki któremu produkt nie traci swoich właściwości. Pomieszczenie przeznaczone do przechowywania musi być suche i utrzymywane w dodatniej temperaturze, najlepiej pokojowej.

Z przyjemnością pomożemy w doborze właściwego oleju Klubersynth. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz składania zamówień poprzez nasz serwis.

Produkt Klubersynth UH1 6-100, 6-150, 6-220, 6-320, 6-460, 6-860 wysokotemperaturowe oleje przekładniowe nie posiada jeszcze załączonych plików.