Kim jesteśmy?

Działamy już ponad 25 lat

Firma ESOIL Sławomir Miszczuk,Aleksandra Miszczuk s.c.działa na rynku olejów i smarów od ponad 25 lat, z siedzibą oraz magazynem na terenie Kowar, województwo Dolnośląskie. Zdobyte przez lata doświadczenie, pozwoliło stworzyć nam olbrzymią sieć powiązań partnerskich. Przez cały okres działalności współpracowaliśmy z przeszło 3000 firm. 

Jako dystrybutor produktów zarówno polskich jak i zagranicznych, cieszymy się opinią firmy rzetelnej i godnej zaufania. Znajduje to swoje potwierdzenie w atrakcyjnych warunkach handlowych, co w bezpośredni sposób przekłada się na jakość prezentowanych Państwu ofert.

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Producentów w ofercie
0 +
Zadowolonych firm
0 %
Pasji i zaangażowania

Na chwilę obecną współpracujemy z takimi firmami jak: ExxonMobil, Total, Fuchs, Kluber Lubricants , Molydal, Molykote, Perma, Shell, Castrol, jednak nie oznacza to, iż nie mamy w sprzedaży produktów innych marek. Zawsze staramy się spełnić oczekiwania klientów, oferując im to, czego dokładnie potrzebują. 

Jako jedna z pierwszych firm umożliwiliśmy swoim klientom zakup towarów w systemie zawieszonej akcyzy. Więcej na ten temat znajdą Państwo w osobnym dziale poświęconym temu zagadnieniu. 

Jako firma obecna na rynku od lat, zdajemy sobie sprawę z jego specyfiki. Wiemy, iż rynek olejów i smarów zmienia się nieustannie, przez co i my staramy się ciągle doskonalić jakość swoich usług, w taki sposób aby zawsze spełniać oczekiwania klientów. Jeżeli nie odnajdą Państwo jakiejkolwiek informacji, bądź produktu, prosimy o kontakt – będzie to dla nas kolejne wyzwanie i możliwość poszerzenia asortymentu.

Certyfikowana jakość

Certyfikaty i referencje