Kluber Microlube GL 261, GL 262 smary specjalne do ochrony przed trybokorozją

Kluber Microlube GL 261, GL 262 smary specjalne do ochrony przed trybokorozją

Kluber Microlube GL 261 i Microlube GL 262 to smary specjalne na bazie oleju mineralnego ze specjalnym mydłem litowym. Kluber Microlube GL 261 i Microlube GL 262 zawierają kombinacje substancji czynnych MICROLUBE ®. Powoduje nie stwarzające zużycia ulepszenie powierzchni. Zużycie w trakcie docierania jest w ten sposób redukowane do minimum.


Zastosowanie:

  • Kluber Microlube GL 261 i Kluber Microlube GL262 należy preferować do łożysk tocznych i ślizgowych pracujących z prędkością niską do średniej, poza tym przy ruchach wahliwych i wibracji.

Inne zastosowania:
– prowadnice liniowe
– połączenia wielowypustowe
– małe przekładnie, np. przekładnie ustawcze

  • ogólnie stosowany do elementów maszyn zagrożonych trybokorozją.

Korzyści:

  • przedłużenie żywotności części konstrukcyjnych dzięki specjalnej kombinacji substancji czynnych, w szczególności przy wibracji i mikroruchach ślizgowych
  • smary dobrze znoszą obciążenie naciskiem i dobrze chronią przed korozją.
Nasza rola:
Firma Esoil s.c. współpracuje z firmą Kluber od lat, zapewniamy wszystkie niezbędne certyfikaty, aktualne karty charakterystyki oraz karty techniczne. Produkty są pakowane w oryginalne, solidne opakowania.

Produkt Kluber Microlube GL 261, GL 262 smary specjalne do ochrony przed trybokorozją nie posiada jeszcze załączonych plików.