Klubersynth BHP 72-102 smar wysokotemperaturowy

Klubersynth BHP 72-102 smar wysokotemperaturowy

Opatentowana innowacyjna hybrydowa koncepcja smaru długookresowego. Klubersynth BHP 72-102 to syntetyczny smar do długookresowego smarowania, zawierający oleje estrowe i perfluoropochodny olej polieterowy (PFPE) o opatentowanej recepturze.

  • smar wyróżnia wysoki stopień wiązania oleju, również w wysokich ciągłych temperaturach, w połączeniu z bardzo dobrą odpornością na korozję i wodę
  • zwiększoną oczekiwana żywotność przy zwiększonej stabilności termicznej w porównaniu z łożyskami smarowanymi konwencjonalnymi środkami smarowymi.
Zastosowanie:

  • Klubersynth BHP 72-102 jest zalecany do smarowania wysoko obciążonych łożysk tocznych w znajdujących się w pobliżu silnika częściach konstrukcyjnych w technice motoryzacyjnej, jak np.:
    – łożyska sprzęgieł lepkościowych, napinacze pasków, pompy wodne, łożyska wentylatorów, silniki ustawcze
    – pokrewne dziedziny zastosowania.

Korzyści:

  • wysoka dyspozycyjność części konstrukcyjnych w szerokim zakresie temperatur, w otoczeniu powodującym korozję, w warunkach silnej wibracji i wysokich obciążeń
  • wysoka ekonomiczność dzięki opatentowanej technologii smaru hybrydowego
  • do smarowania na okres żywotności wysoko obciążonych łożysk tocznych przy zmiennym obciążeniu temperaturą.

Zakres temperatur: od -40 °C do 200 °C.

Nasza rola:
Firma Esoil s.c. współpracuje z firmą Kluber od lat, zapewniamy wszystkie niezbędne certyfikaty, aktualne karty charakterystyki oraz karty techniczne. Produkty są pakowane w oryginalne, solidne opakowania.


Produkt Klubersynth BHP 72-102 smar wysokotemperaturowy nie posiada jeszcze załączonych plików.