TotalEnergies

Historia i ogólna charakterystyka firmy

Total jest jednym z liderów rynku światowego pod względem produkcji wysokojakościowych środków smarnych, zatrudniając w swoich placówkach - rozmieszczonych w obrębie 150 krajów, w najróżniejszych częściach globu - niemal 100 000 osób. Niezwykle ważne dla sukcesu tej firmy było - i wciąż jest - profesjonale oraz troskliwe podejście do potrzeb klientów. Od początku istnienia na rynku smary i oleje Total wytwarzane były w sposób gwarantujący ich wysokie właściwości użytkowe, przy zachowaniu możliwie najniższych cen. Jak twierdzą czołowi przedstawiciele firmy, już sama nazwa - wprowadzona na rynek w 1954 roku i występująca w różnych językach pod bardzo zbliżoną wymową oraz w ramach identycznego znaczenia - symbolizuje duże oddanie klientom, którzy wybierają produkty firmy Total. O sukcesie może świadczyć nie tylko fakt zdobycia przez grupę Total ogromnej popularności i rozpoznawalności w branży, ale także przejęcie w 2000 roku, docenianej od przeszło 45 lat marki Elf, która obecnie również wiedzie prym, jeśli chodzi o wytwarzanie preparatów smarnych, olejów silnikowych oraz wyrobów pochodnych.

Warto jednak zaznaczyć, że działalność firmy nie kończy się wyłącznie na produkcji i dystrybucji wysokojakościowych olejów, smarów Total i Elf. Aby umożliwić sobie ciągłe doskonalenie oferowanych wyrobów oraz nieustannie zwiększać rozpoznawalność marki w oczach klientów, grupa Total podejmuje i pielęgnuje partnerstwo z licznymi kontrahentami z branży motoryzacyjnej.

Do stałych partnerów firmy, z którymi Total współpracuje zarówno w zakresie handlowym, jak i szkoleniowym oraz technologicznym, zaliczają się m.in.:

Ponadto w ramach podejmowanych przez firmę działań partnerskich, z pewnością warto wymienić również regularne uczestnictwo - pod marką Elf Lubricants - w największych światowych zawodach motorowych, takich jak stworzone przez Międzynarodową Federację Motocyklową Mistrzostwa Świata Superbike’ów, MotoGP - stanowiące motocyklowy odpowiednik Formuły 1 - czy też World Series organizowane przez Renault.

Oleje i smary Total - cechy asortymentu

Produkty firmy Total oraz Elf to przede wszystkim bogata, kompleksowa i niezwykle różnorodna oferta. Środki smarne, oleje i inne wyroby pochodne tej firmy dedykowane są do najrozmaitszych branż i gałęzi przemysłu, spośród których wymienić można m.in.:

Smary i oleje Total to także wysoka i ceniona na całym świecie jakość, która zapewnia zarówno doskonałą wydajność mechanizmów pracujących przy ich wykorzystaniu, jak i wzmocnioną odporność na codzienną eksploatację oraz idącą w parze - przedłużoną żywotność urządzeń.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi cechami produktów firmy Total, dostępnymi w ramach poszczególnych kategorii naszej oferty.

Oleje Total
Oleje Total - turbiny