Klüber

Klüber Lubrication specjalizuje się w produkcji środków smarowych i usług w zakresie inżynierii smarowania i tribologii. Innowacyjne programy smarowania zapewniają ochronę urządzeń, poprawę niezawodności oraz zmniejszenie kosztów utrzymania.

Kluber Lubrication specjalizuje się w produkcji środków smarowych i usług w zakresie inżynierii smarowania i tribologii. Innowacyjne programy smarowania zapewniają ochronę urządzeń, poprawę niezawodności oraz zmniejszenie kosztów utrzymania. Firma Kluber dysponuje olbrzymim doświadczeniem oraz jest obecna na rynku polskim już od 1997 roku. Produkty marki Kluber stanowią elitę wśród środków smarnych, będąc najbardziej precyzyjnymi spośród dostępnych smarów.

Precyzja firmy Kluber wykracza zdecydowanie poza tradycyjne pojmowanie dystrybucji smarów. Oczywistą podstawą jest perfekcyjnie dobrana baza smarów oraz wysokiej jakości dodatki uszlachetniające. Koncern Kluber stawia jednak krok dalej i również poświęca uwagę na ulepszanie opakowania w jakim smar jest przechowywany. Solidne czarne puszki z logiem Kluber mogłyby stanowić symbol solidności i wytrzymałości. Gwarantują one, że zakupiony przez Państwa smar nie ulegnie zniszczeniu, nie straci na wartości.

Esoil s.c. oferuje produkty firmy Kluber od lat, współpraca ta bez przerwy się rozwija i pozwala oferować Państwu coraz to nowocześniejsze rozwiązania. O korzystnych warunkach sprzedaży produktów marki Kluber, świadczy to iż w latach ubiegłych plasowaliśmy się w ścisłej czołówce dystrybutorów środków smarnych tej firmy, jesteśmy z tego faktu niezwykle dumni. Długoletnia współpraca pozwala nam do niezbędnego minimum skracać czas realizacji zamówień, również na produkty importowane z zagranicy.

Decydując się na zakup produktów firmy Kluber, wybierają Państwo jakość oraz inwestują w dobrą kondycję maszyn. Środki smarne Kluber pozwalają uniknąć późniejszych kosztów związanych z serwisem i naprawą źle zabezpieczonych urządzeń. Środki smarne Kluber należy traktować jako inwestycje w maszyny i sprzęt, a nie niezbędny koszt, nie przez przypadek środki te widnieją jako produkty zalecane w znacznej części gwarancji.

Jednym z flagowych produktów firmy Kluber jest smar Kluber Isoflex NBU 15, dostępny w naszej firmie w bardzo atrakcyjnych cenach.