Molykote D

Molykote D


Opis produktu: 
Molykote D Odznacza się wysoką zdolnością do przenoszenia obciążeń, chroni przed drganiami ciernymi i zatarciem (szczególnie przy niskich prędkościach). Dobrze chroni przed korozją, doskonale wręcz przed korozją cierną, nie plami, podnosi płynięcie przy odkuwaniu na zimno.
Stosowana z powodzeniem w elektryce, w urządzeniach gosp. dom. i biurach, w maszynach paczkujących, w rozlewniach, w przemyśle spożywczym, przetwórczym, również tekstylnym, w urządzeniach do przetwarzania plastiku. Tam, gdzie nie jest możliwe nałożenie cienkiej powłoki smarnej, polecane jest zastosowanie białej wielozadaniowej pasty - Molykote® DX. Może być ona nakładana za pomocą pędzla, szmatki czy pistoletu

Zastosowanie:
Przeznaczony do stosowania tam, gdzie konieczna jest najwyższa czystość. Stosowany w elektryce i gospodarstwach domowych, maszynach do pakowania, w rozlewniach, w przemyśle spożywczym, przetwórczym, również tekstylnym, w urządzeniach do przetwarzania plastiku. Tam, gdzie nie jest możliwe nałożenie cienkiej powłoki smarnej, polecane jest zastosowanie białej wielozadaniowej pasty - Molykote® DX. Może być ona nakładana za pomocą pędzla, szmatki czy pistoletu.

Zakres temperatur: od -25 do 250°C
Skład: Stały środek smarny, olej naturalny, zagęszczacz. 
Opakowania - Aerozol: 400ml; Tubka: 50g; Puszki: 1kg;  Pojemnik: 5kg, 25kg.

Molykote D

Produkt Molykote D nie posiada jeszcze załączonych plików.