Kluber Isoflex NBU 15

Kluber Isoflex NBU 15 jest jednym z najpopularniejszych produktów w swojej kategorii. Przeznaczony do smarowania łożysk tocznych poruszających się z wysoką prędkością obrotową i pod wysokimi obciążeniami.

Kluber Isoflex NBU 15 wykazuje się dobrą zdolnością do przejmowania obciążeń. Składa się z kombinacji olej estrowy/syntetyczny olej węglowodorowy, olej mineralny oraz kompleksowe mydło barowe. Produkt ten zapewnia doskonałą ochronę przed korozją, jest odporny na wodę, media oraz utlenianie się.

Zastosowanie:

Łożyska toczne i ślizgowe - wysokoobrotowe

Łożyska w narzędziach i wrzecionach maszyn tekstylnych

Śruby pociągowe, śruby pociągowe kulkowe przy wysokich obciążeniach

Łożyska mechanizmów jezdnych

Łożyska w kolejkach linowych

Technika konstrukcji precyzyjnych

Powierzchnia nośna zębów w przekładniach precyzyjnych

Przekładnie stożkowe we frezarkach

Elektromechaniczne napędy nastawcze zaworów

Korzyści:

  • Kluber Isoflex NBU 15 to wydłużony czas eksploatacji maszyny dzięki zwiększonej ochronie na zużycie oraz bardzo dobrym zdolnością przenoszenia obciążeń


  • Kluber Isoflex NBU 15 to  rewelacyjne zdolności wypierania wody oraz innych mediów, a co za tym idzie ochrona antykorozyjna szczególnie efektywna w przypadku przekładni.


  • Kluber Isoflex NBU 15 to obniżona temperatura pracy przekładni, pozwalająca na jej dłuższe użytkowanie.


  • Kluber Isoflex NBU 15 to brak przerw w eksploatacji maszyny z racji na dobrą przepepływowość smaru podczas pracy w układach centralnego smarowania.


  • Kluber Isoflex NBU 15 to lata testów i doświadczeń prowadzonych w najlepszych światowych labolatoriach, szczególnie w przypadku aplikacji smaru w łożyskach wysokoobrotowych.


  • Kluber Isoflex NBU 15 to sprawdzona i solidna marka obecna na rynku od lat, pozwalacjąca traktować zakup środków smarnych jak inwestycje, przedłużającą życie maszyny oraz jej wydajność


Okres magazynowania:

Przy starannym magazynowaniu w suchych pomieszczeniach i zamkniętych oryginalnych opakowaniach okres przechowywania wynosi ok. 36 miesięcy.

Nasza rola:

Firma Esoil s.c. współpracuje z firmą Kluber od lat, produkt Kluber Isoflex NBU 15 widnieje nieprzerwanie w naszej ofercie po cenach specjalnych. Zapewniamy wszystkie niezbędne certyfikaty, aktualne karty charakterystyki oraz karty techniczne. Produkty są pakowane w oryginalne, solidne opakowania.
Produkt Kluber Isoflex NBU 15 nie posiada jeszcze załączonych plików.