Kluber Isoflex NBU 15

Kluber Isoflex NBU 15 jest jednym z najpopularniejszych produktów w swojej kategorii. Przeznaczony do smarowania łożysk tocznych poruszających się z wysoką prędkością obrotową i pod wysokimi obciążeniami.

Kluber Isoflex NBU 15 wykazuje się dobrą zdolnością do przejmowania obciążeń. Składa się z kombinacji olej estrowy/syntetyczny olej węglowodorowy, olej mineralny oraz kompleksowe mydło barowe. Produkt ten zapewnia doskonałą ochronę przed korozją, jest odporny na wodę, media oraz utlenianie się.

Zastosowanie:

Łożyska toczne i ślizgowe - wysokoobrotowe

Łożyska w narzędziach i wrzecionach maszyn tekstylnych

Śruby pociągowe, śruby pociągowe kulkowe przy wysokich obciążeniach

Łożyska mechanizmów jezdnych

Łożyska w kolejkach linowych

Technika konstrukcji precyzyjnych

Powierzchnia nośna zębów w przekładniach precyzyjnych

Przekładnie stożkowe we frezarkach

Elektromechaniczne napędy nastawcze zaworów

Korzyści:

  • Kluber Isoflex NBU 15 to wydłużony czas eksploatacji maszyny dzięki zwiększonej ochronie na zużycie oraz bardzo dobrym zdolnością przenoszenia obciążeń


  • Kluber Isoflex NBU 15 to  rewelacyjne zdolności wypierania wody oraz innych mediów, a co za tym idzie ochrona antykorozyjna szczególnie efektywna w przypadku przekładni.


  • Kluber Isoflex NBU 15 to obniżona temperatura pracy przekładni, pozwalająca na jej dłuższe użytkowanie.


  • Kluber Isoflex NBU 15 to brak przerw w eksploatacji maszyny z racji na dobrą przepepływowość smaru podczas pracy w układach centralnego smarowania.


  • Kluber Isoflex NBU 15 to lata testów i doświadczeń prowadzonych w najlepszych światowych labolatoriach, szczególnie w przypadku aplikacji smaru w łożyskach wysokoobrotowych.


  • Kluber Isoflex NBU 15 to sprawdzona i solidna marka obecna na rynku od lat, pozwalacjąca traktować zakup środków smarnych jak inwestycje, przedłużającą życie maszyny oraz jej wydajność


Okres magazynowania:

Przy starannym magazynowaniu w suchych pomieszczeniach i zamkniętych oryginalnych opakowaniach okres przechowywania wynosi ok. 36 miesięcy.

Nasza rola:

Firma Esoil s.c. współpracuje z firmą Kluber od lat, produkt Kluber Isoflex NBU 15 widnieje nieprzerwanie w naszej ofercie po cenach specjalnych. Zapewniamy wszystkie niezbędne certyfikaty, aktualne karty charakterystyki oraz karty techniczne. Produkty są pakowane w oryginalne, solidne opakowania.

O producencie

Klüber Lubrication to firma z blisko 90-letnią tradycją. Przez ten czas zdołała osiągnąć wiodącą pozycję na rynku smarów. Od początku dostosowuje się do wymagań klientów, wprowadzając wiele innowacji w branży. Wysoką jakość produkcji udaje się utrzymać dzięki nieustannie testowanym, nowoczesnym rozwiązaniom trybologicznym. Na dowód wiarygodności producent wykazuje się certyfikatami przemysłowymi, które potwierdzają poczynane starania.

Wszystkie produkty pochodzące od firmy Klüber, włącznie z Isoflex NBU 15, charakteryzują się znakomitą renomą wśród klientów. Z tego powodu ich smary można zakupić w każdym zakątku świata. Dziś zatrudniają niemal 2000 pracowników w ponad 30 krajach.

Cechy Isoflexu NBU 15

Zakres możliwej do uzyskania temperatury pracy smaru zaczyna się od -40°C do aż 130°C. To sprawia, że nadaje się do użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Jego gęstość w temperaturze pokojowej (20°C) wynosi ok. 0,99 g/cm³. Kroplenie się Isoflexu następuje dopiero przy ponad 220°C wg normy DIN ISO 2176. Oznacza to, że po przekroczeniu tej temperatury następuje nieodwracalna degradacja gąbczastej struktury zagęszczacza i nie będzie zdatny do dalszej eksploatacji.

Isoflex NBU 15 posiada jednorodną, krótkowłóknistą strukturę o beżowym kolorze. Wykazuje się dużą lepkością oraz właściwościami antykorozyjnymi. Jest bardzo prosty w użyciu. Do jego nałożenia wystarczy standardowy pędzelek lub szpatułka.

Ze względu na swoje atrybuty Isoflex bardzo często wykorzystuje się w rolnictwie, przemyśle oraz takich miejscach jak kopalnie czy cementownie. Nadaje się do smarowania wszystkich maszyn narażonych na duże obciążenia.

Korzystne ceny

Dzięki współpracy z firmą Klüber oferujemy atrakcyjnie niskie ceny jednostkowe Isoflexu. Zakup smaru jest też nieporównywalnie tańszy niż wymiana łożyska. Z tego względu warto zaopatrzyć się w ten produkt, aby zabezpieczyć pracę maszyn.
Interesuje Państwa więcej informacji na temat Isoflexu NBU 15 – jego zastosowań, właściwości czy sposobów przechowywania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy również do składania zamówień produktu poprzez nasz sklep internetowy.


Produkt Kluber Isoflex NBU 15 nie posiada jeszcze załączonych plików.