Klüber smary


Kluber Polska


Kluber w Polsce reprezentowany jest przez firmę Klüber Lubrication Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu, której doświadczenie w branży środków smarnych oraz usług związanych z tribologią sięga ponad 20 lat. Aż po dzień dzisiejszy, strategicznym dążeniem firmy jest nieustanne zwiększanie dostępnego wachlarza usług oraz produktów. W ramach tych czynności Kluber Polska kładzie nacisk zarówno na poszerzanie asortymentu standardowego, jak i wszelkiego rodzaju rozwiązań ściśle specjalistycznych, wykraczających poza najbardziej nietypowe wymagania stawiane przez przedsiębiorców działających w oparciu o wyroby rynku tribologicznego.

Wyżej opisane podejście stanowi bezpośrednią przyczynę tak obszernej i kompleksowej oferty produktów marki Klüber w Polsce. Jeśli chodzi o wyroby tej firmy, w ramach naszego rodzimego rynku można odnaleźć różnorodne rodzaje smarów i olejów, cechujących się doskonałą efektywnością pracy, niezależnie od intensywności i natężenia niesprzyjających czynników obecnych w obrębie danego środowiska. Ponadto w polskich punktach handlowych odszukać można również dużą liczbę lakierów i powłok poślizgowych, a także wosków, past oraz akcesoriów do środków smarowych i antyadhezyjnych, sygnowanych logo Kluber. Kompletna oferta została także uzupełniona szerokim wachlarzem usług tribologicznych, obejmującym zróżnicowane zlecenia, bardzo często dopasowane do precyzyjnie określonych oczekiwań danego klienta.


Dlaczego warto inwestować w preparaty marki Klüber?


Kluber to wybitni specjaliści w swojej dziedzinie. Dzięki właściwemu doborowi wykwalifikowanego personelu, dużemu doświadczeniu, fachowej wiedzy oraz perfekcyjnemu rozeznaniu w potrzebach rynku, stale doskonalą właściwości swoich wyrobów. W efekcie, końcowa oferta staje się niezwykle wszechstronna, doskonałą pod względem jakości i obecna w obrębie niemal każdej gałęzi przemysłu.

Spośród licznych zalet produktów Kluber z pewnością warto wymienić:

Serdecznie zapraszamy Państwa do osobistego przetestowania możliwości, jakie oferują dostępne w naszej ofercie środki tribologiczne firmy Klüber.

Klüber Lubrication specjalizuje się w produkcji środków smarowych i usług w zakresie inżynierii smarowania i tribologii. Innowacyjne programy smarowania zapewniają ochronę urządzeń, poprawę niezawodności oraz zmniejszenie kosztów utrzymania. Kluber Lubrication specjalizuje się w produkcji środków smarowych i usług w zakresie inżynierii smarowania i tribologii. Innowacyjne programy smarowania zapewniają ochronę urządzeń, poprawę niezawodności oraz zmniejszenie kosztów utrzymania. Firma Kluber dysponuje olbrzymim doświadczeniem oraz jest obecna na rynku polskim już od 1997 roku. Produkty marki Kluber stanowią elitę wśród środków smarnych, będąc najbardziej precyzyjnymi spośród dostępnych smarów. Precyzja firmy Kluber wykracza zdecydowanie poza tradycyjne pojmowanie dystrybucji smarów. Oczywistą podstawą jest perfekcyjnie dobrana baza smarów oraz wysokiej jakości dodatki uszlachetniające. Koncern Kluber stawia jednak krok dalej i również poświęca uwagę na ulepszanie opakowania w jakim smar jest przechowywany. Solidne czarne puszki z logiem Kluber mogłyby stanowić symbol solidności i wytrzymałości. Gwarantują one, że zakupiony przez Państwa smar nie ulegnie zniszczeniu, nie straci na wartości. Esoil s.c. oferuje produkty firmy Kluber od lat, współpraca ta bez przerwy się rozwija i pozwala oferować Państwu coraz to nowocześniejsze rozwiązania. O korzystnych warunkach sprzedaży produktów marki Kluber, świadczy to iż w latach ubiegłych plasowaliśmy się w ścisłej czołówce dystrybutorów środków smarnych tej firmy, jesteśmy z tego faktu niezwykle dumni. Długoletnia współpraca pozwala nam do niezbędnego minimum skracać czas realizacji zamówień, również na produkty importowane z zagranicy. Decydując się na zakup produktów firmy Kluber, wybierają Państwo jakość oraz inwestują w dobrą kondycję maszyn. Środki smarne Kluber pozwalają uniknąć późniejszych kosztów związanych z serwisem i naprawą źle zabezpieczonych urządzeń. Środki smarne Kluber należy traktować jako inwestycje w maszyny i sprzęt, a nie niezbędny koszt, nie przez przypadek środki te widnieją jako produkty zalecane w znacznej części gwarancji. Jednym z flagowych produktów firmy Kluber jest smar Kluber Isoflex NBU 15, dostępny w naszej firmie w bardzo atrakcyjnych cenach.


Sprawdzona jakość


Smarom Kluber zaufało już tysiące klientów. Wynika to z utrzymywania przez firmę wysokich standardów produkcji, a także z dbałości o innowacyjne podejście w tribologii. Aktualnie Kluber jest jednym z wiodących producentów środków smarnych oraz olejów na całym świecie.

Użytkowanie smarów pozwala zmniejszyć koszty utrzymania urządzeń oraz poprawy ich niezawodności.


Kluber smary w naszej ofercie


Asortyment sklepu Esoil obejmuje kilkadziesiąt produktów pochodzących od tego producenta. Dzięki współpracy z firmą Klüber możemy zagwarantować nie tylko niskie, bardzo konkurencyjne na rodzimym rynku ceny, ale również łatwy i szybki dostęp do smarów. Wszelkie nowości opracowane przez producenta są możliwe do kupienia w naszym sklepie niemal natychmiast po premierze.


Oferta smarów Kluber to między innymi:


– Isoflex NBU 15, LDS, Topas i pozostałe,

– Barrierta serii I, KM, L 25 oraz L 55,

– Kluberfood o różnych zastosowaniach, zwłaszcza w przemyśle farmaceutycznym oraz spożywczym,

– Kluberspeed BF 72-22 do wysokich prędkości,

– Klubertemp HM 83 wysokotemperaturowy,

– Unigear LA 02 na bazie oleju mineralnego,

- i wiele innych.

Wszystkie wykazują się doskonałymi parametrami, z których słynie marka Kluber Smary posiadają atesty oraz certyfikaty potwierdzające ich właściwości.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Służymy także pomocą w doborze produktów oraz informacjami dotyczącymi ich zastosowania, przechowywania i wydłużania żywotności. Kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo, można otrzymać więcej informacji na ten temat.